Koroška gospodarska zbornica

Arhiv: Nove obveznosti in spremembe pri računovodenju v mikro in malih podjetjih od 1.1.2016 dalje, Dravograd, 12. april 2016

Na seminarju boste izvedeli, kaj bodo po novem obvezno vključevala obvezna pojasnila za majhna podjetja, katere so tiste spremembe SRS 2016, ki bodo vplivale na knjiženje poslovnih dogodkov po 1.1.2016, kako je z »računanjem« odloženih davkov po novem, ……….

Arhiv: DDV - pravila obračunavanja pri prometu doma in s tujino, Dravograd, 21. april 2016

Na področju DDV je vedno najti kaj zanimivega, novega, posebnega, pozabljenega. Predavateljica vam bo odgovorila na vsa postavljena vprašanja glede pravil obračunavanja DDV pri prometu doma in s tujino.

Arhiv: Objava prostega delovnega mesta direktorja/direktorice Območne zbornice Koroška

Objavljamo prosto delovno mesto direktorja/direktorice Območne zbornice Koroška