Koroška gospodarska zbornica

Arhiv: Razpis za zbiranje prijav za podelitev priznanj in diplom inovacijam v koroški regiji za leto 2016

GZS Območna zbornica Koroška 13. leto zapored objavlja Razpis za izbor naj inovacije Koroške. Priznanja za najboljše inovacije v regiji predstavljajo najvišja priznanja inovativnih dosežkov koroških podjetij, posameznikov in inštitucij. Cilj projekta je uveljavljanje inovacijske dejavnosti kot gibala trajnostnega razvoja gospodarstva in pospeševanja podjetništva ter konkurenčne prednosti za podjetja.

Arhiv: Novi ISO 9001:2008 in ISO 14001:2015

Na seminarju se boste seznanili s spremembami, ki jih prinašata oba standarda ter vplivom na že vzpostavljeni sistem vodenja. Organizacije morajo spremenjene zahteve obeh standardov uvesti v svoj sistem vodenja najkasneje do septembra 2018.