Koroška gospodarska zbornica

Arhiv: Konferenca GoDigital - Podatki in umetna inteligenca

Vabljeni na osrednjo poslovno konferenco GoDigital - Podatki in umetna inteligenca, ki bo 19. novembra v Kongresnem centru Brdo pri Kranju.

Arhiv: Seminar: O nekaterih novostih INCOTERMS v povezavi s spremljevalnimi pogodbami

Vljudno vabimo na seminar: O nekaterih novostih INCOTERMS v povezavi s spremljevalnimi pogodbami.

Arhiv: Vabilo na regijske posvete POLET

Vabilo na regijske posvete POLET

Arhiv: Projekt Naprej - novičke OKTOBER

Projekt Naprej - Novičke OKTOBER

Arhiv: 3. RAZVOJNA OS

Potrditev predloga poroštvenega zakona

Arhiv: Seminar: Še vedno aktualno o obdavčitvi povračil stroškov službenih poti in napotenih delavcev

Vljudno vabimo na seminar z aktualnimi novostmi na temo obdavčitve povračil stroškov službenih poti in napotenih delavcev.

Arhiv: Delavnica: Novosti na področju porekla blaga

Vljudno vabimo na delavnico z aktualnimi novostmi na temo porekla blaga.

Arhiv: VABILO III. STROKOVNI POSVET ZA DELODAJALCE

V okviru 15. dnevov Svetovalnih središč Slovenije vas MOCIS, Center za izobraževanje odraslih ob podpori GZS Koroške gospodarske zbornice in Podjetniškega centra Slovenj Gradec, d. o. o., vabi na III. strokovni posvet: „Vseživljenjsko učenje zaposlenih – zagotovilo za uspeh podjetij“

Arhiv: 3. RAZVOJNA OS

Udeležba na protestu: Hoč'mo prvo lopato