Koroška gospodarska zbornica

Arhiv: Strokovni seminar Ali veste, kaj o vas pove vaša "bilanca stanja" in "izkaz poslovnega izida", Dravograd, 7. september 2016

Podatki o poslovanju tako nas kot naših kupcev oziroma dobaviteljev, so osnova za sprejemanje poslovnih odločitev. Glavni vir navedenih podatkov sta nedvomno BILANCA STANJA in IZKAZ POSLOVNEGA IZIDA. Kaj prikazujeta, kako ju beremo in razumemo, pa je odvisno od tega, kakšno je naše poznavanje »postavk« BS in IPI.

Arhiv: Javni razpis "Spodbude za MSP v lesarstvu"

Predmet razpisa: spodbujanje razvoja novih ali izboljšanih izdelkov in storitev na področju predelave in obdelave lesa.

Arhiv: Kooperacijsko srečanje "MEET4BUSINESS" Agra 2016, Gornja Radgona, 23.8.2016

Gospodarska zbornica Slovenije v sodelovanju z Mariborsko razvojno agencijo organizira kooperacijsko srečanje "MEET4BUSINESS" Agra 2016 v Gornji Radgoni, ki bo potekalo 23. avgusta 2016 v Gornji Radgoni v okviru 54. Mednarodnega Kmetijsko Živilskega Sejma AGRA 2016.