Koroška gospodarska zbornica

Arhiv: Izbiramo naj inovacijo Koroške za leto 2014 - 2015!

GZS Območna zbornica Koroška 12. leto zapored objavlja Razpis za izbor naj inovacije Koroške. Priznanja za najboljše inovacije v regiji predstavljajo najvišja priznanja inovativnih dosežkov koroških podjetij, posameznikov in inštitucij. Cilj projekta je uveljavljanje inovacijske dejavnosti kot gibala trajnostnega razvoja gospodarstva in pospeševanja podjetništva ter konkurenčne prednosti za podjetja.

S prijavo na Razpis za inovacije Koroške 2014 - 2015, je družbam in inovatorjem omogočena promocija projektov, njihovih novih inovativnih dosežkov, tako na regijski kot nacionalni ravni, saj najmanj tri najboljše inovacije iz Koroške kandidirajo tudi na nacionalni ravni.

Na razpis se lahko prijavijo:
vse gospodarske družbe, podjetja, samostojni podjetniki posamezniki, samostojni inovatorji ali druge organizacijske oblike z območja koroške regije.

Inovatorji se prijavijo na razpis s priloženim Prijavnim obrazcem, zaželeno pa je tudi, da priložijo dodatni predstavitveni material, ki je vezna na inovacijo ( PWP, povezave na predstavitvene filme, katalogi itd.).

Prijave s pripisom: "Ne odpiraj - razpis za inovacije 2014 - 2015" pošljite na naslov:

GZS Območna zbornica Koroška
Koroška cesta 47
2370 Dravograd

Prijave lahko pošljete tudi v e-obliki (navodila so v Razpisu).

ROK za oddajo je 3. april 2015

Podrobnejše informacije sledijo v pripetih dokumentih:

• Razpis za inovacije GZS OZ Koroška 2014-2015
  • Prijavni obrazec 2014 - 2015
  • Smernice za prijavitelje

Dodatne informacije:
Tatjana Kupnik, telefon 02 87 23 252, e-naslov: tatjana.kupnik@gzs.si

Sodelovanje na razpisu je lahko odlična promocija vaših dosežkov!

Pripeti dokumenti