Koroška gospodarska zbornica

Arhiv: GZS Območna zbornica Koroška, Dravograd in Slovenska gospodarska zveza iz Celovca podpisali sporazum o sodelovanju

26. avgusta 2015 sta GZS Območna zbornica Koroška in Slovenska gospodarska zveza v Celovcu sklenili sporazum o sodelovanju. S tem korakom sta formalizirali dolgoletno uspešno in plodno sodelovanje, v sklopu katerega je tudi lani zaključen čezmejni projekt Connect SME.

Sporazum sta podpisala predsednica Območne zbornice Koroška Mojca Kert in predsednik SGZ Benjamin Wakounig, slovesnosti so se udeležili še direktorica GZS Koroška Tatjana Kupnik, podpredsednik SGZ Felix Wieser in direktorica SGZ Marina Einspieler-Siegert.

Bistvo sporazuma je ohranjanje in spodbujanje nadaljnjega razvoja ekonomskih povezav med gospodarskimi subjekti v Sloveniji in Avstriji. Skupno bodo organizirali in izvajali vse aktivnosti, ki so v obojestransko korist pogodbenic in njunih članov.