Koroška gospodarska zbornica

Arhiv: Kooperacijsko srečanje "MEET4BUSINESS" Agra 2016, Gornja Radgona, 23.8.2016

Gospodarska zbornica Slovenije v sodelovanju z Mariborsko razvojno agencijo organizira kooperacijsko srečanje "MEET4BUSINESS" Agra 2016 v Gornji Radgoni, ki bo potekalo 23. avgusta 2016 v Gornji Radgoni v okviru 54. Mednarodnega Kmetijsko Živilskega Sejma AGRA 2016.

AGRA je s svojo več kot 50 letno tradicijo na stičišču štirih evropskih držav že vrsto let največji tovrstni gospodarski in strokovni dogodek v Sloveniji in širši regiji. Gospodarski zato, ker na njem sodeluje preko 1.700 razstavljavcev 30-ih držav, strokovni pa zato, ker se na njem predstavijo vse ključne strokovne inštitucije ter poteka preko 150 strokovnih in družabnih dogodkov.

Kooperacijsko srečanje predstavlja edinstveno priložnost podjetjem, obrtnikom, organizacijam in zainteresiranim posameznikom za navezovanje stikov in izmenjavo izkušenj s potencialnimi poslovnimi partnerji iz Slovenije in evropskih držav. Program je sestavljen tako, da na podlagi vnaprej izbranih srečanj omogoča podjetjem individualne sestanke s potencialnimi partnerji.

Tematska področja

• KMETIJSTVO
  • ŽIVILSTVO
  • EMBALAŽA, TEHNIKE PAKIRANJA IN LOGISTIKA
  • GOZDARSTVO

Rok za prijavo 18.8.2016.

Vse ostale informacije o dogodku in prijava na dogodek na sledeči povezavi: http://meet4businessagra2016.talkb2b.net/
Prijavljeni udeleženci, ki se srečanja ne bodo udeležili oz. se ne bodo pravočasno odjavili, bodo plačali 40€.

• 10.00  – prihod in registracija udeležencev
  • 10.55 – Otvoritveni nagovor organizatorja