Koroška gospodarska zbornica

Arhiv: Strokovni seminar REFUNDACIJE BOLEZNIN PO NOVEM v portalu e - Vem, Dravograd, 18.10.2016

REFUNDACIJE BOLEZNIN PO NOVEM  v portalu e – Vem

1. oktobrom 2016 je stopil  v veljavo Pravilnik o oddaji vlog v sistem e-Vem, ki med drugim vključuje tudi  oddajo vlog  v postopku vlaganja zahtevkov delodajalcev za izplačilo nadomestila plače zaradi začasne zadržanosti od dela v breme zdravstvenega zavarovanja.

KDAJ IN KJE?

V torek, 18. oktobra 2016 od 10.00 do 13.00 ure
v predavalnici GZS Območne zbornice Koroška  v Dravogradu, Koroška 47.

VSEBINA SEMINARJA:

Na delavnici bomo predstavili novosti  in odgovorili na naslednja vprašanja:

• Kdo so zavezanci za refundacijo boleznin v portalu e-vem?
  • Za katere zavarovance se bodo lahko vlagali zahtevki?
  • Kako bo s.p. uveljavljal refundacijo boleznine po novem?
  • Na kakšen način bo portal e vem omogočal vnos zahtevkov?
  • Ali bomo lahko refundacije vlagali na vem točkah?
  • Kdo lahko v imenu zavezanca še posreduje zahtevek za refundacijo?
  • Katere informacije moramo poznati preden začnemo izpolnjevati zahtevek?
  • predstavitev postopka uveljavljanja pravice do nadomestila plače: zahtevek za refundacijo v portalu e-Vem
PREDAVATELJICA:

Urška Trobej, direktorica podjetja Računovodsko izobraževalno središče, voditeljica izobraževanj za pridobitev naziva NPK računovodja in drugih strokovnih izobraževanj ter gradiv s področja računovodstva in davkov.

KOTIZACIJA:
  •  člani GZS Območne zbornice Koroška: 85,00 € + DDV na udeleženca, plačilo 103,70 €.
  •  nečlani:  128,00 € + DDV na udeleženca,  plačilo 156,16 €.

Kotizacija vključuje udeležbo, strokovno gradivo, pogostitev in odgovore na vaša vprašanja še en mesec po izvedbi.

Plačila sprejemamo pred pričetkom dogodka na račun GZS številka SI56 0292 4001 7841 495, sklic 00 3010 + matična številka podjetja.

PRIJAVE:

Prijave sprejemamo do 14.10.2016 do 12.00 ure na e-naslov oz.koroska@gzs.si, do istega dneva tudi odjave, sicer se kotizacija zaračuna v celoti oziroma je ne vračamo.

Vabimo vas, da izkoristite možnost izobraževanja v regiji in se nam pridružite!

Pripete datoteke