Koroška gospodarska zbornica

Arhiv: Predstavitev prenovljene spletne aplikacije AJPES za predložitev letnih poročil, Dravograd, 23.2.2017

Agencija Republike Slovenije za javnopravne evidence in storitve ima prenovljen spletni portal, ki ga lahko uporabljate na namiznem računalniku, tablici ali na mobilnem telefonu.

KDAJ IN KJE?

v četrtek, 23. februarja 2017 od 12.00 do 14.00 ure
v predavalnici GZS Območne zbornice Koroška  v Dravogradu, Koroška cesta 47.

NAMEN PREDSTAVITVE:

Namen predstavitve je udeležencem predstaviti novi, posodobljen spletni portal AJPES in delovanje nove spletne aplikacije za predložitev letnih poročil.

VSEBINA:

Poudarek bo na predstavitvi delovanja nove spletne aplikacije za oddajo letnih poročil.

Strokovnjaki AJPES:

Delovanje novega spletnega portala in spletne aplikacije za predložitev letnih poročil bodo predstavili strokovnjaki AJPES:

• Spletni portal AJPES - gospa Andreja TOPOLE
  • Spletna aplikacija za oddajo letnih poročil - gospa Simona ČATAR

Na predstavitvi bo prisotna tudi vodja AJPES Izpostave Celje, gospa Darja LIPIČNIK.

KOTIZACIJA:

Udeležba na predstavitvi je BREZPLAČNA za vse udeležence.

PRIJAVE:

Predhodne prijave so OBVEZNE, sprejemamo jih do srede, 22.2.2017 do 12.00 ure na elektronski naslov oz.koroska@gzs.si

Vljudno vabljeni!

Pripete datoteke