Koroška gospodarska zbornica

Arhiv: Poslovna asistentka, tajnica – kompetentna strokovnjakinja, Dravograd, 16.2.2018

POSLOVNA ASISTENTKA, TAJNICA – KOMPETENTNA STROKOVNJAKINJA

Delovno mesto poslovne asistentke, tajnice je zaradi svoje narave dela nekaj prav posebnega. Zelo razgibano, raznoliko, obsežno, v trenutku je potrebno pravilno ukrepati, najti prave besede in najti pravo rešitev. Zato mora imeti tudi oseba, ki opravlja ta poklic, veliko znanja, pravih veščin in biti vedno »v pravi formi«. Temu je namenjena delavnica, ki bo osvežila znanja in veščine, ki so za delo v pisarni tajništva pomembne. Tajnice, poslovne asistentke, poslovne sekretarke, ki si želite nabrati nekaj pomladne kondicije, vabljene!

SKLOP

VSEBINA

TAJNIŠTVO – POSEBNO DELOVNO MESTO

• Poslovna asistentka, tajnica - moč povezovanja in informiranja
  • Posebnosti dela v tajništvu

BONTON NA DELOVNEM MESTU

• Osebna urejenost v pisarni
  • Urejenost delovnega okolja
  • Organizacija sestankov
  • Delovno mesto – sožitje generacij

KOMUNIKACIJA NA DELOVNEM MESTU

• Besedna, nebesedna komunikacija
  • Pisna komunikacija
  • Sodobno komuniciranje – e-pošta, telefoniranje: vaje in primeri iz prakse

SPORI NA DELOVNEM MESTU

• Kaj je spor
  • Različne možnosti reševanja sporov
  • Mediacija kot možnost reševanja sporov
  • Sem lahko tudi jaz mediatorka?

5.

KAKO OHRANITI ENERGIJO NA DELOVNEM MESTU

· Ženska v poslovnem svetu

· Konkretni nasveti za ženske v pisarni: vaje in primeri iz prakse

VODENJE DELAVNICE:

Delavnico izvaja Martina Razdevšek, univ.dipl.ekon., strokovnjakinja za delo v pisarni. Je poslovna ženska, zavezana poslovni odličnosti pri delu v pisarni in pri delu z ljudmi. Univerzitetna diplomirana ekonomistka je več kot dvajsetletne poslovne izkušnje pridobivala v svetu bančništva in na področju javnega zdravstva ter bila ves ta čas prisotna tudi na področju izobraževanja kot mentorica in predavateljica študentom poslovnih fakultet. Svoje znanje in izkušnje rada deli, zato je v letu 2017 stopila na samostojno poslovno pot kot predavateljica in svetovalka.

Martina Razdevšek je v času, ko je opravljala delo v tajništvu direktorja Splošne bolnišnice Slovenj Gradec, zmagala na strokovnem tekmovanju in pridobila prestižni naziv tajnica, poslovna asistentka leta 2014. Tekmovanje že več kot 20 let poteka v organizaciji podjetja Planet GV in Zveze klubov tajnic in poslovnih sekretarjev Slovenije.

Verjame, da lahko z dodatnim izobraževanjem zaposlenih pomagamo k uresničevanju vrednot, poslanstva in dolgoročne vizije posameznega podjetja in ustvarimo uspešno družbo sodelovanja in povezovanja.

KRAJ IN ČAS:

Petek, 16. februar 2018 od 09.00 do 13.00 ure
  v prostorih GZS Območne zbornice Koroška, Koroška 47 v Dravogradu.

KOTIZACIJA:
  • člani GZS Območne zbornice Koroška: 60,00  € + DDV na udeleženca, plačilo 73,20 €.
  • nečlani:  90,00 € + DDV na udeleženca,  plačilo 109,80 €.

Kotizacija vključuje udeležbo na delavnici, strokovno gradivo in pogostitev.

Kotizacijo vplačajte pred pričetkom delavnice na poslovni račun Gospodarske zbornice Slovenije  številka SI56 0292 4001 7841 495, sklic 00 3010 + matična številka podjetja.

PRIJAVE:
Prijave sprejemamo do 14.2.2018 do 12.00 ure
na e-naslov oz.koroska@gzs.si, do istega dneva tudi odjave, sicer se kotizacija zaračuna v celoti oziroma je ne vračamo.

Vabimo vas, da se nam pridružite!

Pripete datoteke