Koroška gospodarska zbornica

Arhiv: DIGITALNI SESTANKI KOROŠKA – LJUBLJANA

DIGITALNI SESTANKI KOROŠKA – LJUBLJANA

Izberite krajšo pot za sestanek na GZS – omogočamo med-regionalno povezovanje na GZS

Za krajše poti sestankov na GZS članom Koroške gospodarske zbornice omogočamo, da se povežete z GZS v Ljubljani preko digitalnega sistema CISCO.

Da bi vam prihranili čas in pot, testiramo uvedbo digitalnega med-regionalnega povezovanja članov v obliki digitalnih sestankov. Vsak digitalni sestanek z GZS lahko izpeljete na Koroški gospodarski zbornici, kar je pri današnjem hitrem tempu in visokih zahtevah učinkovitosti zelo dobrodošlo. V okviru testnega obdobja je možno organizirati digitalni sestanek iz sejne dvorane Koroške GZ in na lokaciji GZS v Ljubljani.

Na ta način se lahko udeleženci sestanka na eni in drugi lokaciji sestanejo v skupni digitalni izkušnji, ki omogoča interaktivno sodelovanje od 2 do 15 oseb.

Vabljeni – ob predhodni najavi termina – na GZS Koroško gospodarsko zbornico;
pokličite nas: 87 23 250; ali nam pišite: oz.koroska@gzs.si.