Koroška gospodarska zbornica

Arhiv: Konferenca Družinsko podjetništvo

Gospodarska zbornica Slovenije

Trenutno se veliko družinskih podjetij sooča z izzivom prehoda upravljanja in lastništva na drugo generacijo ali iščejo različne možnosti za hitrejšo rast poslovanja.

Vabimo vas na konferenco

Upravljanje družinskih podjetij in nove oblike financiranja njihove rasti / Management of family business and new financial mechanisms supporting growth

v torek, 23. aprila od 9. do 11.15 ure
na GZS, Dimičeva 13, Ljubljana, dvorana A.

Predstavili bomo pomen družinskega podjetništva za slovensko gospodarstvo. V okviru dveh panelov bomo z domačimi in tujimi strokovnjaki razpravljali o izzivih prenosa lastništva ter možnostih financiranja rasti družinskih podjetij. Prikazani bodo tudi primeri dobre prakse in izkušnje iz Slovenije in tujine.

Udeležba je brezplačna, obvezna pa je predhodna prijava.

ODJAVA: Brezplačne odjave sprejemamo preko elektronske pošte na naslov kaja.konda@gzs.si najkasneje do petka, 19. aprila 2019 do 12:00 ure. Za odjave po navedenem datumu ali v primeru neudeležbe na dogodku zaračunamo 10,00 EUR + DDV / udeleženca režijskih stroškov.

Veliki pokrovitelj

Materialni pokrovitelji

Naložbo sofinancirata Republika Slovenija in Evropska Unija iz Evropskega sklada za regionalni razvoj