Koroška gospodarska zbornica

Arhiv: Webinar: KREPITEV KOMPETENC V KOLEKTIVNEM DOGOVARJANJU v post CORONA času!

Spoštovani

vodje kadrovskih služb in kadroviki, svetovalci splošnih služb, vodje in delavci v HRM oddelkih, vodje pogajalskih skupin za KP dejavnosti, pravniki, drugi strokovni delavci ter predstavniki zaposlenih: člani pogajalske skupne sindikata pri delodajalcu, sindikalni zaupniki,drugi zainteresirani zaposleni!

Prijazno vabljeni na prvo fokusno srečanje projekta

KREPITEV KOMPETENC V KOLEKTIVNEM DOGOVARJANJU v post CORONA času!

Skupaj bomo razmišljali o vaših predlogih, izkušnjah in mnenju sploh za corona rešitve za delodajalce in zaposlene o naslednjih aktualnih vsebinah:

-        delu od doma v izrednih razmerah  in njegovih učinkih v praksi za delodajalce in za delojemalce;

-        pravici zaposlenih do odklopa od tehnoloških in elektronskih medijev po izteku delovnega časa – torej o povezavi med počitkom in delovno učinkovitostjo;

-        o čakanju na delo kot instrumentu zagotovitve ohranitve delovnega razmerja;

-        skrajšanju polnega delovnega časa kot enem centralnih ukrepov v tretjem svežnju ukrepov (#PKP3).

Na tem projektnem fokusnem srečanju bomo pod vodstvom Nastje Mulej:

-        opredelili doslej zaznane prednosti in pomanjkljivosti za vsako od navedenih tem

-        predvsem pa skupaj našli in oblikovali nove predloge in ideje za boljšo, bolj fleksibilno ureditev delovnih razmerij.

Izhodišča na predlagane teme bo predstavila Metka Penko Natlačen, namestnica direktorja Pravne službe GZS in vodja projekta Krepitev kompetenc.

Zaključke ugotovitev Vam bomo posredovali v pisni obliki na vaše elektronske naslove.

Dogodek je brezplačen in bo potekal v torek, 23. junija 2020 od 10.00 ure do 13.00 ure; tehnično ga bomo izvedli na daljavo z orodjem ZOOM.

Potrditev Vaše udeležbe, h kateri vabimo udeležence z delodajalske strani in strani zaposlenih (sindikata), nam pošljite do 22. 6. 2020 do 12h preko elektronske prijavnice  ali na elektronski naslov: koroska.gz@gzs.si

Voditeljica dogodka vam bo posredovala povezavo na ZOOM dne 23.6.2020 zjutraj.

Vabljeni k skupnemu oblikovanju novih rešitev za našo novo prihodnost!

mag. Aleksandra Gradišnik, direktorica GZS Koroške gospodarske zbornice