Koroška gospodarska zbornica

Arhiv: Projekt POLET: Na e-konferenci predstavljeni novi izzivi absentizma v času negotove prihodnosti

Izjava za javnost: Na e-konferenci predstavljeni novi izzivi absentizma v času negotove prihodnosti

Ljubljana, 22. oktober 2020 – Strokovnjaki iz posameznih področij so na današnji e-konferenci v okviru projekta POLET »Razvoj celovitega poslovnega modela za delodajalce za aktivno in zdravo staranje zaposlenih« predstavili razloge višanja stopnje absentizma, kako jih ublažiti in kako zaradi drugačnega načina dela poskrbeti tudi za upoštevanje zakonskih določil. Prikazali so tudi primere dobrih praks, kako podjetja motivirajo, še posebej starejše zaposlene, da svoje delo opravljajo zavzeto in kaj naredijo, da imajo nizko stopnjo  bolniških odsotnosti. Dogodek je potekal v organizaciji Gospodarske zbornice Slovenije.

Izjava v priponki spodaj!

Pripete datoteke