Koroška gospodarska zbornica

Arhiv: Upravni odbor je za novo direktorico GZS Koroške gospodarske zbornice imenoval Katjo Pokeržnik

Upravni odbor GZS Koroške GZ je na majski seji za novo direktorico GZS Koroške gospodarske zbornice imenoval Katjo Pokeržnik, ki na zbornico prihaja s podjetniškimi izkušnjami na področju mednarodnega poslovanja, marketinga, podjetništva in poslovnega svetovanja. Novi 4-letni mandat začenja v juniju. Dosedanja direktorica, mag. Aleksandra Gradišnik, ki za ponovni mandat ni kandidirala, se zahvaljuje gospodarskemu in širšemu okolju regije za konstruktivno sodelovanje, obenem pa izraža veselje, da Koroško zbornico v dobri kondiciji predaja v mlade roke s popotnico energije za nadaljnjo uspešno krepitev regionalne zbornice.