Koroška gospodarska zbornica

Arhiv: Seminar: "Time management"

Time management Koroška gospodarska zbornica

Spoštovani,

Vabimo vas na seminar na temo;

TIME MANAGEMENT

ki ga organizira Koroška gospodarska zbornica v sodelovanju z ZDS

Seminar bo potekal na sedežu Koroške gospodarske zbornice, Koroška cesta 47, Dravograd. 9.11.2021, s pričetkom ob 11 uri.

Z nam bo strokovnjakinja Katja Košak Šket

Program:

10.45 - 11.00
Registracija udeležencev

11.00 - 11.45

Poznavanje in uporaba metod za upravljanje s časom

• TO DO lista - prednosti in pasti njene uporabe.
  • Kaj je pomembno in kaj je nujno?
  • Metoda za določitev delovnih prioritet.
  • Najuspešnejša metoda za postavljanja ciljev.
  • Zakaj "multi tasking" ne deluje?
  • Metode za realno ocenjevanje časa za posamezno aktivnost.
  • Največji tatovi časa in kako se jim izogniti?

Odmor za kavo

Kako vzpostavimo učinkovit sistem za upravljanje

• Zakaj je odlašanje v nekaterih primerih dobro?
  • Kako delati z ljudmi, ki se ne držijo rokov?
  • Kako vzpostaviti in ohraniti sistem, ki bo deloval?
  • Najpogostejše pasti in ovire pri ohranjanju učinkovitega sistema za upravljanje s časom. Kaj morate storiti jutri, pojutrišnjem in koliko lahko "grešite", da bo vaš sistem vzdržal?

Zaključek z navodili za spremljanje doseženih učinkov
Med delavnico bo predavateljica individualno obravnavala primere udeležencev in dala tudi konkretne predloge in napotke za vzpostavitev učinkovitega sistema za upravljanje s časom. Cilj zadnjega dela je akcijski načrt za spremembe in upeljavo novih tehnik v delovne rutine udeležencev.

BONUS ZA UDELEŽENCE
Udeleženci bodo po delavnici prejeli naslednje napotke in orodja za uspešno upravljanje s časom:
• navodila za nadaljnje delo, da izobraževanje ne bo le prijeten dogodek
• navodila za lažje postavljanje ciljev
• vzorec dnevne in tedenske TO-DO liste
• seznam priporočenih aplikacij za upravljanje s časom
• seznam priporočenih aplikacij za pisanje elektronske TO DO liste
• seznam priporočene literature

Katja Košak Šket Je direktorica openIT d. o.o. (podjetje za poslovno svetovanje in izobraževanje). Končala je študij menedžmenta na mednarodno priznani znani Open University Business School. Vodila projekt prevoda in snemanja najbolj prodajanega audio programa za upravljanje časa na svetu. Projekt ji je omogočil izmenjavo informacij in dostop do znanja nekaterih največjih avtoritet na področju upravljanja s časom in poslovne uspešnosti.

Delavnica je brezplačna, potrebna pa je prijava do 5.11.2021  na e-mail koroska.gz@gzs.si (prijave so odprte do zapolnitve mest).

Za udeležbo na seminarju je potreben pogoj PCT.

S spoštovanjem,

Dogodek se organizira v okviru projekta »Regionalno stičišče dostojnega dela Celje (RSDDC)«, ki je namenjen informiranju in svetovanju deležnikom na trgu dela o pravicah in obveznostih na področju dela in delovnih razmerij ter ozaveščanju o negativnem in pozitivnem vplivu uporabe atipičnih oblik dela.

Naložbo sofinancirata Evropska unija iz Evropskega socialnega sklada in Republika Slovenija.