Koroška gospodarska zbornica

Horizonti prihodnosti

29. novembra od 14. do 18. ure

v Kongresnem centru Brdo pri Kranju

Letošnji že 16. Vrhu slovenskega gospodarstva bo potekal v dveh delih.

Ob 14. uri bo Björn Kuipers, nogometni sodnik, ki je sodil finale EURO lige med Italijo in Anglijo, imel motivacijski govor z naslovom »Performance under pressure« (Nastop pod pritiskom). Pokazal bo, kaj je mogoče doseči s pravo komunikacijo. Spregovoril bo o vodenju, sodelovanju, zaupanju, sprejemanju odločitev in mentalnem fitnesu. Po predstavitvi bo Kuipers 15 minut odgovarjal tudi na vprašanja iz občinstva.

Ob 15.30 bo plenarni del Vrha, na katerem bodo gospodarstveniki razpravljali o nujnih ukrepih na štirih ključnih področjih kratkoročnega in srednjeročnega razvoja Slovenije:

• Zeleni načrt in digitalna transformacija
  • Reindustrializacija – z raziskavami, kadri in viri
  • Povezljivost – družbena, transportna, mednarodna
  • Vloga države in finančnega sistema

Veselimo se srečanja z vami.

S spoštovanjem,

mag. Aleš Cantarutti
generalni direktor GZS

Tibor Šimonka
predsednik GZS

Generalni pokrovitelj

Zlati partner

Zlati pokrovitelj

Srebrni pokrovitelj

Bronasti pokrovitelj

Udeležba na dogodku je brezplačna. Potrditev udeležbe pa je obvezna do srede, 24. novembra preko spletne prijavnice. Za udeležence velja pogoj PCT.

Vaše podatke smo zbrali iz javno dostopnih virov ali v okviru opravljanja dejavnosti Gospodarske zbornice Slovenije in jih uporabljamo v skladu z določili 72. člena ZVOP-1 in ZEPT-1B. Svoje podatke lahko kadarkoli pregledate ter zahtevate njihov popravek ali izbris oziroma prekličete to soglasje. Nastavitve, na katere vrste sporočil ste naročeni, in odjavo lahko kadarkoli spremenite s klikom na povezavo »Sprememba nastavitev prejemanja e-novic in odjava«.