Koroška gospodarska zbornica

ROADSHOW Pospeševalnik izvoza

Ali ste pripravljeni vstopiti na nove mednarodne trge ali razvijati in širiti obstoječe trge?

Niste prepričani, kaj vse je potrebno upoštevati pri izvozni strategiji ali kako izbrati ciljni trg?

Pridružite se brezplačni delavnici in ugotovite, kaj lahko storite, da bo vaše podjetje pripravljeno izvesti prave korake!

KJE: KOROŠKA GOSPODARSKA ZBORNICA
KDAJ: 1. FEBRUAR 2023 ob 10.00 URI

Ko podjetje razmišlja o razvoju izvozne strategije, je treba upoštevati marsikaj, tako na domačem trgu kot na novem ciljnem izvoznem trgu. Ne glede na to ali se prvič soočate z izvozom ali pa le tega diverzificirate na nove trge vas bo ta delavnica popeljala skozi ključna področja, ki jih morate upoštevati, da boste lahko izdelali potrebne načrte za izvozni zagon in bolje razumeli izzive, ki jih bo ta novi zagon prinesel vašemu podjetju.

PODROBEN PROGRAM

PRIJAVE ZBIRAMO: koroska.gz@gzs.si

Zakaj se pridružiti?

Ne glede na to, ali niste prepričani, ali je prodaja v tujini prava za vaše podjetje, ali pa prvič razmišljate o izvozu, bo delavnica zagotovila;
▪ Smernice o tem, kako raziskati in prepoznati nove stranke v tujini.
▪ Razumevanje virov, znanja in veščin, ki jih boste potrebovali za uspešen izvoz.
▪ Vodnik o tem, kako izboljšati izvozno sposobnost vašega podjetja.
▪ Kažipot do drugih virov ali organizacij.

Komu je delavnica namenjena?

Ta delavnica je namenjena vsem, ki;
▪ Ima ambicijo za rast svojega poslovanja.
▪ Želi načrtovati naslednje korake pri izvozu kot del splošne poslovne strategije rasti.
▪ Niste prepričani, kaj izvoz lahko vključuje, vendar želi razumeti tveganja in posledice za vire; strokovno znanje, čas in spretnosti, ki so potrebni, preden greste naprej.

Vstopite v delavnico in ugotovite, kaj lahko storite, da bo vaše podjetje "pripravljeno na izvoz" in si zagotovite vstop v skupino Pospeševalnik izvoza.

Zmagovalca za najboljši kanvas razglasimo na Konferenci Trusted Partner by CCIS, ki bo aprila 2023.