Koroška gospodarska zbornica

Webinar Poplave 2023 Katera dokazila so potrebna v postopku povračila škode?

Copy of (1) webinar_Likvidnostna sredstva

Koroška gospodarska zbornica

Webinar Poplave 2023

Katera dokazila so potrebna v postopku povračila škode?

KDAJ: v sredo 21. februarja 2024 od 8.30 do 10.30

KJE: ONLINE (ob predhodni prijavi)

Program:

Ste podjetje, ki ste v avgustovskih poplavah utrpela škodo in oddala vlogo za povračilo stroškov na gospodarsko ministrstvo?

Gospodarska zbornica Slovenije skupaj z Ministrstvom za gospodarstvo, turizem in šport ter Obrtno-podjetniško zbornico Slovenije organiziramo webinar, na katerem boste prejeli potrebne odgovore v zvezi z dokazili, ki jih morate predložiti v postopku povračila škode.

Na webinarju bo vse potrebne informacije z vami delila mag. Alenka Marovt iz Direktorata za industrijo, podjetništvo in internacionalizacijo na Ministrstvu za gospodarstvo, turizem in šport.

Uvodni nagovor bo imela generalna direktorica GZS Vesna Nahtigal.

Vabimo vas, da nam predhodno posredujete vaša odprta vprašanja na e-naslov: katja.pokerznik@gzs.si.  Pri tem bi vas želeli opozoriti, da ga. Marovt na webinarju ne more odgovoriti na povsem konkretna vprašanja, ki zajemo konkretne podatke le enega podjetja.

Udeležba je brezplačna. Obvezna prijava preko povezave.

Za vse dodatne informacije smo vam na voljo preko e-maila koroska.gz@gzs.si ali na telefonski številki 031 647 677.

Prijazno vabljeni,

Gospodarska zbornica Slovenije

Ministrstvo za gospodarstvo, turizem in šport

Obrtno-podjetniška zbornica Slovenije