Bodite obveščeni o aktualnem dogajanju.
Enterprise Europe Network je v podporo majhnim in srednje velikim podjetjem ustanovil Generalni direktorat za podjetništvo in industrijo Evropske komisije.
MGRT je konec januarja 2016 objavil razpis programa Eurostars.
So vaši kupci podjetja? Izkoristite ciljno usmerjeno oglaševanje preko GZS!
Obveščamo vas, da v primeru, da iščete partnerje za sodelovanje pri prijavi evropskih projektov s področij
Izdali smo promocijske razglednice in plakate za promocijo zdravja na delovnem mestu.
Vse zainteresirane obveščamo, da je današnji dogodek možno spremljati v živo preko spleta. Za ogled preko spleta je potrebna registracija na povezavi http://s4.mitv.si. Po dogodku bo na istem spletnem mestu na voljo video posnetek.
Zaupajte svoje načrte UniCredit Bank, da bomo skupaj raziskali možnosti za njihovo uresničitev s kratkoročnimi ali dolgoročnimi krediti, s strukturiranimi oblikami financiranja za kompleksne finančne projekte, z lizing financiranjem opreme ali osnovnih sredstev ali s pomočjo sredstev evropskih strukturnih skladov. Pri širjenju poslovanja vam pridemo nasproti s fleksibilnimi rešitvami, prilagojenimi vašim potrebam, ter vam v času nizkih obrestnih mer ponujamo fiksne obrestne mere za lažje načrtovanje vaših kreditnih obveznosti in obvladovanje rizika potencialnega dviga obrestnih mer v prihodnosti.
Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport in Skupno raziskovalno središče Evropske Komisije v novembru organizirata informativni dan Skupnega raziskovalnega središča na temo spodbujanja sodelovanja s slovenskimi deležniki.
Na Gospodarski zbornici Slovenije je v dveh dneh (petek, 9. oktober in ponedeljek, 12. oktober) informativni dan Obzorje 2020 o Delovnih programih za leti 2016-2017 poslušalo preko 400 udeležencev, kjer je svoje znanje delilo 15 Nacionalnih kontaktnih oseb, kakor tudi predstavnika Evropske Komisije, dr. Neville Reeve iz Generalnega direktorata za raziskave in inovacije, ter dr. Patrik Kolar, vodja oddelka na direktoratu za bioekonomijo. Mednarodna gostja dr. Marina Martinez-Garcia pa je udeležence seznanila s podpornimi strukturami (inicitaivami, platformami,...), ki lahko vplivajo na vsebino delovnih programov. Predstavitve so na voljo TUKAJ
Vljudno vas vabimo na Informativni dan Marie-Sklodowska-Curie Actions (Obzorje 2020) - povezovanje znanosti in gospodarstva, ki ga organizira Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport v sodelovanju z Evropsko komisijo in Gospodarsko zbornico Slovenije. Dogodek bo potekal 20. oktobra 2015 v prostorih Gospodarske zbornice Slovenije, namenjen pa je podjetjem in raziskovalcem.