Koroška gospodarska zbornica

Arhiv: Projekt Naprej - Novičke JUNIJ

V okviru projekta Naprej vas v prilogi seznanjamo z aktualnimi novicami.

Arhiv: Javna debata: PRE(MOČ) KOROŠKE REGIJE, RAZVOJNI IMPULZI IN ZAPOSLITVENE PERSPEKTIVE, Dravograd, 19.6.2019

Vljudno vas vabimo na javno debato z naslovom: PRE(MOČ) KOROŠKE REGIJE, RAZVOJNI IMPULZI IN ZAPOSLITVENE PERSPEKTIVE, ki jo časnik Večer organizira na GZS Koroški gospodarski zbornici v Dravogradu, v sredo, 19. junija 2019, ob 17. uri.

Arhiv: Dan inovativnosti na Koroškem: Povezujemo inovativnost - zakaj?

Tokratni Dan inovativnosti se je na Koroškem odvijal 30. maja 2019 v Kulturnem centru na Ravnah na Koroškem z naslovom Povezujemo inovativnost – zakaj? GZS Koroška gospodarska zbornica je najboljšim inovatorkam in inovatorjem v regiji podelila 5 zlatih, 8 srebrnih in 4 bronasta priznanja.

Arhiv: Poslovno srečanje koroških podjetij na temo zavarovanja terjatev, Dravograd, 12.6.2019

Vabljeni na srečanje z zanimivimi sogovorniki, ki vam bodo predstavili različne možnosti financiranja ter zaščite pred neplačili.

Arhiv: Slavnostna podelitev priznanj: Povezujemo inovativnost – zakaj? Kulturni center Ravne na Koroškem, 30. maj 2019

Vljudno vas vabimo na podelitev priznanj v okviru dogodka Povezujemo inovativnost – zakaj?

Arhiv: POSLOVANJE GOSPODARSTVA KOROŠKE REGIJE V LETU 2018

Informacija o poslovanju gospodarskih družb, samostojnih podjetnikov in zadrug v koroški regiji v letu 2018

Arhiv: Predstavitev Avstrije kot odskočne deske za internacionalizacijo vašega podjetja, Dravograd, 18.6.2019

Arhiv: Projekt Naprej - Novice MAJ 2019

V okviru projekta Naprej vas v prilogi seznanjamo z aktualnimi novicami.

Arhiv: Strokovna konferenca Aktivno in zdravo staranje zaposlenih - priložnost za gospodarstvo

Konferenca bo potekala v okviru projekta »Razvoj celovitega poslovnega modela za delodajalce za aktivno in zdravo staranje zaposlenih (POLET)«, ki ga sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega socialnega sklada. Na konferenci bomo govorili o zakonodajni ureditvi podaljševanja delovne aktivnosti zaposlenih, o aktualnih ugotovitvah Inšpektorata za delo v povezavi z delom starejših zaposlenih ter predstavili primere dobrih praks v Sloveniji in tujini.

Arhiv: Še vedno aktualno o obdavčitvi povračil stroškov službenih poti in napotenih delavcev, Dravograd, 21.5.2019

Ne glede na to ali ste »začetnik« ali nekdo z veliko »kilometrine«- področje obračuna in obdavčitve povračil stroškov službenih poti in napotenih delavcev je vedno »zabavno«, prinaša vedno nekaj novega, mnogokrat nejasnega, vsekakor pa kup vprašanj in dilem. Da bo le teh čim manj, smo za vas pripravili seminar, »poln« praktičnih primerov, nasvetov in odgovorov na navedeno temo.