Zbornica kmetijskih in živilskih podjetij

Arhiv: Zaljučna konferenca projekta I-CON "Inovacije v živilskem sektorju za izboljšanje kompetenc in veščin"

Vabljeni na zaključno konferenco evropskega projekta I-CON "Inovacije v živilskem sektorju za izboljšanje kompetenc in veščin".

Konferenci smo dali pomenljiv o ime "I-CON, I CAN", to pa zato, ker smo uspeli v okviru projekta razviti številna uporabna orodja in aktivnosti, ki so in bodo tudi v prihodnje na voljo malim in srednje velikim podjetjem iz živilskopredelovalne industrije.

Na zaključnem dogodku projekta bodo prisotni projektni partnerji iz držav Srednje Evrope (Avstrija, Italija, Madžarska, Poljska, Slovaška, Slovenija) ter seveda tudi številni strokovnjaki iz Slovenije.

Prijave zbiramo tukaj.

Program pa si lahko ogledate tu.

Konferenca bo potekala v angleškem jeziku, zagotovljeno pa bo simultano prevajanje v slovenščino.

Se vidimo 22. maja 2019 na Gospodarski zbornice Slovenije v Ljubljani.