Zbornica kmetijskih in živilskih podjetij

Arhiv: Vabilo na delavnico »Razvoj inovativnih biogospodarskih poslovnih modelov za verigo vrednosti za jabolka«

Pozdravljeni,

GZS-Zbornica kmetijskih in živilskih podjetij sodeluje pri projektu AlpBioEco, katerega glavni namen je določitev potencialov biogospodarstva alpskega prostora vzdolž verig vrednosti rastlinskih izvlečkov in živil.

V okviru aktivnosti programa Vas vabimo, da se udeležite delavnice z naslovom »Razvoj inovativnih biogospodarskih poslovnih modelov za verigo vrednosti za jabolka«, ki bo potekala v četrtek, 30. maja 2019 ob 10. uri na GZS (dvorana E, medetaža), na Dimičevi 13 v Ljubljani.

Delavnica je namenjena vsem s področja sadjarstva, ki želite prispevati k trajnostnemu razvoju alpskega prostora in razvoju inovativnih biogospodarskih poslovnih modelov za verigo vrednosti za jabolka.

Udeleľenci delavnice bodo razpravljali o področjih uporabe ter biogospodarskem potencialu različnih tehnoloških rešitev za verigo vrednosti za jabolka.

Prijave za udeležbo na delavnici zbiramo do srede, 29.5.2019 na: dea.zavadlav@gzs.si

Udeležba na delavnici je brezplačna, udeleženci delavnice pa bodo prejeli tudi potrdilo o sodelovanju.

Dodatne informacije o projektu AlpBioEco lahko najdete TUKAJ