Koroška gospodarska zbornica

Arhiv: »Indija prodira naprej: Priložnosti za slovenska podjetja v Indiji«

Vljudno vabljeni na poslovni dogodek "Indija prodira naprej: Priložnosti za slovenska podjetja v Indiji" dne 8.11.2018.

PROJEKT NAPREJ - Novice september 2018

Projekt naprej - novice september 2018

Konstruktivno sodelovanje na Gospodarskem forumu Koroške GENERACIJE ZA INOVACIJE

Konstruktivno sodelovanje na Gospodarskem forumu

ČESTITAMO VODILNIM INOVACIJSKIM PODJETJEM V REGIJI!

Arhiv: Gospodarski forum Koroške - GENERACIJE ZA INOVACIJE, Dravograd, 3.10.2018

Vabimo vas na prvi gospodarski forum z naslovom Generacije za inovacije. S predstavniki vodilnih inovacijskih podjetij v regiji bomo odprli teme o pomenu razvoja inovacijske kulture ter povezovanja generacij. O demografskih izzivih regije in uresničevanju talentov vseh generacij s poudarkom na prenosu znanj bodo z vami razpravljali direktorja in vodja prodaje iz družb, ki so na letošnjem regijskem razpisu za inovacije prejeli zlato priznanje.

Arhiv: Izobraževalno - predstavitveni dogodek INDUSTRIJA 4.0: IZZIVI IN REŠITVE

Vabljeni na izobraževalno – predstavitveni dogodek podjetja Robotina d.o.o. INDUSTRIJA 4.0: IZZIVI IN REŠITVE, ki bo 2. oktobra 2018 na Območni zbornici Koroška v Dravogradu.

Arhiv: Gospodarska delegacija na Tirolsko, Avstrija, Innsbruck

Vabilo na slovensko gospodarsko delegacijo na Tirolsko

Arhiv: Poslovanje v Avstriji - individualni informativni dan, Dravograd, 9.10.2018

Vsem podjetjem in podjetnikom, ki se zanimajo za sodelovanje z Avstrijo, ali že imajo stike in bi želeli pridobiti podrobnejše informacije in nasvete v zvezi s poslovanjem na avstrijskem trgu, nudimo možnost brezplačnega individualnega svetovanja.

Arhiv: Glasuj za tvojo naj inovacijo!

Gospodarska zbornica Slovenije bo 26. septembra 2018 na Brdu pri Kranju v sodelovanju z Ministrstvom za gospodarski razvoj in tehnologije in SPIRIT Slovenija podelila priznanja za najboljše inovacije 2018. Letos se za zlata, srebrna in bronasta nacionalna priznanja ter diplome poteguje 42 najboljših inovacij iz 13 regij, ki jih ocenjuje posebna strokovna komisija. Inovacije si oglej na spletni strani.

Arhiv: Jesenska izobraževanja na OZ Koroška

Jesenska izobraževanja na OZ Koroška