Zbornica kmetijskih in živilskih podjetij

Arhiv: PODPIS PROTOKOLA O SODELOVANJU MED KMETIJSKIMI PODJETJI IN MLADIMI KMETI

Gornja Radgona, 26. avgust 2018 – Na 56. Mednarodnem kmetijsko-živilskem sejmu AGRA so kmetijska podjetja, ki jih predstavlja Zbornica kmetijskih in živilskih podjetij in mladi kmetje, ki jih predstavlja Zveza slovenske podeželske mladine podpisali protokol o medsebojnem sodelovanju. Poudarek bo na razvoju in poglabljanju sodelovanja na področju prenosa znanja in informiranja med kmetijskimi podjetji in mladimi kmeti, v prepričanju, da bo tako sodelovanje pripomoglo k boljšemu razvoju in konkurenčnosti kmetijstva in slovenskega podeželja.

Arhiv: PRAŠIČEREJCI PODPISALI DOGOVOR O SODELOVANJU

Gornja Radgona, 29. avgust – Na 56. mednarodnem kmetijsko-živilskem sejmu AGRA so predstavniki GZS-Zbornice kmetijskih in živilskih podjetij, Kmetijsko-gozdarske zbornice Slovenije in Zadružne zveze Slovenije podpisali dogovor o sodelovanju na področju prašičereje.