Arhiv: Ustanovni sestanek skupine za Brazilijo, 4. 10. 2011

Ugodnosti za člane GZS

Samo za člane GZS

Gospodarska zbornica Slovenije vas prijazno vabi na ustanovni sestanek za Brazilijo z naslovom

»PRIHODNOST NA BRAZILSKEM TRGU«

torek, 4. oktober 2011, ob 10. uri

dvorana B / I. nadstropje na GZS, Dimičeva 13, Ljubljana

Brazilija zadnjih nekaj let predstavlja tudi za slovenska izvozno usmerjena podjetja nov potencialen trg, ki pa zaradi oddaljenosti, jezikovnih ovir in zahtevnosti vstopa marsikomu povzroča preglavice. Malo je slovenskih podjetij, ki so že dlje časa prisotna na tem trgu, veliko več pa je tistih, ki so se že začela spopadati z birokratskimi, logističnimi, davčnimi in drugimi zahtevami enega največjih trgov sveta.

Na pobudo Gospodarske zbornice Slovenije in podjetij, ki so se udeležila seminarja »Kako poslovati z Brazilijo« v mesecu avgustu, ustanavljamo skupino podjetij, ki jih zanima vstop na brazilski trg oz. so na tem trgu že prisotna. Namen skupine je izmenjava izkušenj in informacij, ki so jih podjetja že pridobila in so jih pripravljena deliti s tistimi, ki se z brazilskim trgom šele spogledujejo.

Vabilo je namenjeno le članom Gospodarske zbornice Slovenije.

Več informacij: mag. Maša Repež, tel.št.: 01 5898 113
    Prijave sprejemamo na e-naslov: masa.repez@gzs.si.

Vljudno vabljeni!

Pripeti dokumenti