Podjetniško trgovska zbornica

Arhiv: RAZPIS ZA ŽENSKE PODJETNICE - EU WOMEN

Projekt EU WOMEN RAZPIS je namenjen za lastnice, direktorice podjetij. Podjetnica lahko pridobi 75.000 EUR nepovratnih sredstev, ki so namenjeni za področje visoke tehnologije.

Arhiv: Dan ženskega podjetništva 2021 -Izjava za javnost

DAN ŽENSKEGA PODJETNIŠTVA -IZJAVA ZA JAVNOST V okviru GZS Podjetniško trgovske zbornice smo letos prvič organizirali DAN ŽENSKEGA PODJETNIŠTVA, ki je potekal v sklopu dogodka na nivoju Evropske komisije z naslovom Wegate* Summit 2021: WE are the Next Generation. DAN ŽENSKEGA PODJETNIŠTVA z naslovom RAZLIČNI VIDIKI IN FINANCIRANJE ŽENSKEGA PODJETNIŠTVA je potekal pod blagovno znamko GZS v času predsedovanja EU. Podelili smo jubilejna priznanja ženskim podjetnicam (lastnicam oz. managerkam v podjetjih). Predstavili smo različne vidike in financiranje ženskega podjetništva. Nacionalni partner dogodka je bil SPIRIT Slovenija.