Podjetniško trgovska zbornica

Arhiv: Pomoč v požaru- Maselcova domačija v Trenti

Pomoč v požaru- Maselcova domačija v Trenti

Arhiv: Povpraševanje iz Grčije za proizvajalce rezervnih delov za avtomobile.

Grški poslovni partner išče slovenske proizvajalce rezervnih delov za avtomobile.

Arhiv: Pogosta vprašanja in odgovori v zvezi z ukrepi #PKP7 na davčnem področju

Finančna uprava RS je pripravila podrobnejše informacije za davčne zavezance o PKP7 v pogostih vprašanjih in odgovorih.

Arhiv: Pojasnila o pravilih DDV pri e-trgovanju

Obsežna pravila in pojasnila o novih pravilih DDV na področju e-trgovanja, ki se bodo začela uporabljati 1. julija 2021.

Arhiv: MITI IN RESNICE O 21. ČLENU NOVEGA #PKP7 (8.1.2021)

Pravna služba na GZS je pripravila odgovore na ključna vprašanja v zvezi z 21 členom novega #PKP7 ( 8.1.2021).

Arhiv: Zbiramo predloge za podelitev priznanja Pomladni veter 2021

Tudi v letošnjem letu, bomo v okviru 8. konference za mala in srednje velika podjetja, podelili priznanje "Pomladni veter". Skladno s Pravili za podelitev priznanja Pomladni veter bo GZS-Podjetniško trgovska zbornica že osmo leto zapored podelila priznanje "Pomladni veter" ustanovi, organizaciji, družbi ali posamezniku, ki je po mnenju članov GZS ali združenj, sekcij, zbornic znotraj GZS, največ prispeval pri spodbujanju podjetništva in zdravega podjetniškega okolja v Sloveniji. Priznanje lahko prejmejo posamezniki, podjetniki in podjetja ter druge osebe javnega in zasebnega prava za svoj prispevek k razvoju podjetništva (zbornice, združenja, podjetniški inkubatorji, tehnološki parki, grozdi, javne agencije, lokalne skupnosti idr.