Podjetniško trgovska zbornica

Arhiv: GEA College, dobitnik priznanja Pomladni Veter 2016, letos praznuje častitljivih 30 let

V letošnjem letu bodo na Gea Colegge na različne načine obeleževali 30 let od podpisa ustanovne pogodbe, ki se je na pobudo podjetnikov, predavateljev in akademikov in 43 družbenikov, zgodil dne 16.2.1990 v Bohinju. GEA College že od svoje ustanovitve velja za sodobno, butično poslovno šolo, kjer se generacije sedanjih in prihodnjih poslovnežev učijo veščin podjetništva, managementa in marketinga. Poleg mednarodno akreditiranih dodiplomskih in podiplomskih študijskih programov izvajajo še poslovne treninge, usposabljanja ter delavnice za podjetja in njihove zaposlene. V izobraževalnem procesu so zavezani spodbujanju podjetniške miselnosti in razvoju kompetenc 21. stoletja.

Arhiv: 20 let Združenja laboratorijske zobne protetike Slovenije

Pod okriljem GZS Podjetniško trgovske zbornice ustvarja svoje vsebine 12 različnih združenj - sekcij. Eno izmed njih, v letu 2020 obeležuje 20 let obstoja in to je Združenje laboratorijske zobne protetike Slovenije. 31. januarja in 1. februarja 2020, je v njihovi organizaciji na UL Zdravstveni fakulteti v Ljubljani, potekal že 4. bienalni strokovno - izobraževalni seminar z mednarodno udeležbo: LABORATORIJSKA PROTETIKA 2020. Na fotografiji z leve proti desni: Mirjan Forjanič - predsednik, Vida Kožar -direktorica GZS PTZ, Mirjana Zagoričnik - namestnica predsednika, Sonja Šmuc - generalna direktorica GZS in Franc Rojko - predsednik nadzornega odbora združenja.