Podjetniško trgovska zbornica

Arhiv: Podjetniki, zavihajte rokave! V Sberbank banki imajo za mikro podjetja 10 mio EUR spodbud za lažje in boljše poslovanje

V Sberbank banki se zavedajo pomena mikro in malih podjetij za slovensko gospodarstvo in zato stalno iščejo načine, da bi le-ta čim lažje pridobila potrebna finančna sredstva in seveda kasneje čim bolj uspešno poslovala ter tako prispevala k skupni gospodarski rasti. Prepričani so, da bo prav ta segment slovenskega gospodarstva tudi v prihodnje potreboval strokovno podporo. V okviru financiranja dejavnosti in razvoja poslovnim subjektom Sberbank banka nudi podjetnikom različne rešitve oz. oblike financiranja.

Arhiv: Postopek pridobivanja potrdil o prestajanju karantene na domu

Pojasnilo Ministrstva za zdravje v zvezi s postopkom pridobivanja potrdil o prestajanju karantene na domu.