Podjetniško trgovska zbornica

Arhiv: Praznujemo 40 let delovanja in ponujamo članom številne ugodnosti

Pred 40-timi leti (22.2.1979) je bilo ustanovljeno Združenje drobnega gospodarstva, ki je zastopalo interese malega gospodarstva. Združenje je povezovalo člane v sekcije (tako kot danes) in nudilo pomoč članom, če so zašli v težave.

Združenje drobnega gospodarstva (ZDG) se je s 1.1.2008 preimenovalo v Podjetniško trgovsko zbornico (PTZ), ker smo sprejeli v članstvo trgovce, ki se niso odločili za vstop v Trgovinsko zbornico Slovenije.

V letošnjem letu smo ob praznovanju 40 let delovanja PTZ dodali darilo za člane PTZ – člani bodo lahko izbrali brezplačni seminar v skladu z njihovimi potrebami – bodisi na temo digitalnega marketinga, dela s konfliktnimi stranki ali prodaje. V letošnjem letu razvijamo povsem nov sklop storitev - serijo webinarjev z aktualnimi vsebinami, ki bodo za člane PTZ brezplačni. Tudi vstop na 6. konferenco MSP, ki bo letos 2. aprila 2019, bo za člane PTZ brezplačen.

Ponosni smo, da bomo tudi v letu 2019 lahko vsakemu izmed vas ponudili osem brezplačnih pravnih nasvetov – v preteklem letu ste nam zaupali, da to storitev zelo cenite.

HVALA VAM, DA STE DEL NAŠE ZGODBE!

mag. Vida Kožar                                                                                            mag. Brane Lotrič
    Direktorica PTZ                                                                                              Predsednik UO PTZ