Podjetniško trgovska zbornica

Podjetniki, zavihajte rokave! V Sberbank banki imajo za mikro podjetja 10 mio EUR spodbud za lažje in boljše poslovanje

V Sberbank banki se zavedajo pomena mikro in malih podjetij za slovensko gospodarstvo in zato stalno iščejo načine, da bi le-ta čim lažje pridobila potrebna finančna sredstva in seveda kasneje čim bolj uspešno poslovala ter tako prispevala k skupni gospodarski rasti. Prepričani so, da bo prav ta segment slovenskega gospodarstva tudi v prihodnje potreboval strokovno podporo. V okviru financiranja dejavnosti in razvoja poslovnim subjektom Sberbank banka nudi podjetnikom različne rešitve oz. oblike financiranja.

Postopek pridobivanja potrdil o prestajanju karantene na domu

Pojasnilo Ministrstva za zdravje v zvezi s postopkom pridobivanja potrdil o prestajanju karantene na domu.

Paketni poslovni računi za podjetnike in mikro podjetja

V banki Sberbank so za podjetnike in mikro podjetja pripravili posebno ponudbo paketnih poslovnih računov, ki so prilagojeni mikro podjetjem s prihodki do 1 milijona evrov in vključujejo najpogostejše bančne storitve v tem segmentu. Paketni računi so zasnovani glede na različen obseg poslovanja. Ponudba je namenjena tudi novoustanovljenim podjetjem, ki so »mlajša« od 12 mesecev.

Tema: SPLETNA TRŽNICA AMAZON - Kako začeti, kaj moram vedeti in razumeti, praktični primeri
    Predavatelj: Jernej Mežan, Matjaž Martini
    Datum: 19. novembra 2020 od 10.00 do 12.30

Sodelovanje med banko Sberbank in fintechom mBills

Želite tudi vi preprosto in ugodno rešitev, ki vam bo omogočala ugodno in enostavnejše plačevanje z mobilnim telefonom? Hitro razvijajoče se podjetje MBILLS d.o.o. v zadnjem času pospešeno širi mrežo prodajnih mest, kjer je mogoče plačevati s telefonom, ter razvija nove možnosti plačevanja. Banka Sberbank d. d. je v mBills videla priložnost, da svojim komitentom ponudi napredno bančno izkušnjo in jim olajša plačevanje. Sodelovanje med MBILLS in banko Sberbank je primer prvega sodelovanja med slovenskim fintechom in banko pri nas.

Povzetki ključnih vsebin PKP5

V Državnem zboru je bil sprejet ZAKON O ZAČASNIH UKREPIH ZAOMILITEV IN ODPRAVO POSLEDIC COVID-19 (ZZUOOP) ti. PKP5. V priloženem dokumentu je povzetek ključnih ukrepov, pomembnih za področje dela, ki ga je pripravila pravna služba GZS.

Želite zastopati in tržiti proizvajalca lepotnih kozmetičnih preparatov?

Bi želeli zastopati in tržiti znanega proizvajalca lepotilnih kozmetičnih preparatov? Britansko madžarsko podjetje, proizvajalec lepotilnih kozmetičnih izdelkov išče kontakte v Sloveniji za zastopanje in trženje njihovih izdelkov.

Nova poslovna debetna kartica Mastercard

Banka Sberbank predstavlja novo brezstično poslovno debetno kartico Mastercard® , ki omogoča hitro, varno in brezstično plačevanje po vsem svetu. Sprejeta je na več kot 53 milijonih prodajnih mest, omogoča pa vam tudi preprosto in varno spletno plačevanje. Je povsem nova generacija plačilnih kartic, ki izvirajo iz plačilne kartice Maestro.

Analiza malega gospodarstva ter trgovskih družb

Strokovna služba Analitike na GZS je pripravila analizo malega gospodarstva ter trgovskih družb za leto 2019. Malo gospodarstvo predstavlja dobro polovico prihodkov v slovenskem gospodarstvu, sem vključujemo tako samostojne podjetnike kot mikro, majhne, srednje družbe in zadruge, okoli 60 % celotne dodane vrednosti in 70 % vseh zaposlenih v tržnem sektorju, brez upoštevanja sektorja države.

Izzivi motivacije zaposlenih v času negotovosti

Dogodek je bil izveden: 24. 9. 2020
    Predavateljica: Barbara Sarić