Podjetniško trgovska zbornica

Arhiv: Razpisana sredstva za vzpostavitev ali nadgradnjo elektronskega poslovanja v MSP

SPIRIT Slovenija javna agencija je objavila Javni razpis za vzpostavitev ali nadgradnjo elektronskega poslovanja v MSP v obdobju 2017-2018. Na razpis se lahko prijavijo mikro, mala in srednje velika podjetja, ki se ukvarjajo z gospodarsko dejavnostjo v Republiki Sloveniji. Upravičeni stroški, ki so predmet sofinanciranja so stroški storitev zunanjih izvajalcev (storitve v zvezi z vzpostavitvijo ali nadgradnjo elektronskega poslovanja) za izvedbo naslednjih ukrepov:
    elektronska izmenjava med partnerji,
    digitalizacija nastopov na sejmih,
    spletne strani za tuje trge,
    spletne trgovine,
    produktno-prodajni video,
    krepitev kompetenc – usposabljanja.
    Maksimalna vrednost sofinanciranja: do 30.000 EUR na podjetje. Roka za oddajo vlog sta: 2. 10. 2017 in 1. 3. 2018.

Celoten razpis in prijavni obrazci so objavljeni na spletni strani SPIRIT Slovenija.