Podjetniško trgovska zbornica

Arhiv: Iskanje poslovnih partnerjev/trgovskih zastopnikov med Avstrijo in Slovenijo

Gospodarski oddelek Avstrijskega Veleposlaništva je v okviru MOS v Celju organiziral prireditev Uspešno v Sloveniji. Na dogodku so avstrijska in slovenska podjetja informirali o iskanju poslovnih partnerjev/trgovinskih zastopnikov. Na dogodku so podali nekaj pravnih in praktičnih nasvetov, kako je to področje urejeno v Sloveniji, predstavili pa so tudi druge zanimive informacije iz prakse. na dogodku so izvedli tudi B2B srečanja med zainteresiranimi predstavniki podjetij. Dogodka se je udeležila tudi direktorica Podjetniško trgovske zbornice kot predstavnica združenja trgovskih agentov Slovenije.

g. Rebernig-sekretar mednarodnega združenja trgovskih agentov IUCAB, ga. mag. Vida Kožar - direktorica Podjetniško trgovske zbornice, g. Haaslacher -  direktor ADVANTAGE AUSTRIA Ljubljana