Podjetniško trgovska zbornica

Arhiv: 5 PRAKTIČNIH KORAKOV ZA UGOTAVLJANJE GDPR SKLADNOSTI

25. maj 2018 je datum, ko boste morali svoje postopke zbiranja, uporabe in hrambe podatkov uskladiti z zahtevami GDPR - Splošno uredbo o varstvu osebnih podatkov. Vsi ukrepi, ki jih boste za varovanje zasebnosti storili že pred rokom začetka veljavnosti uredbe, bodo pomembno vplivali na zagotovitev skladnosti, znižanje poslovnih tveganj, ureditev zaupanja in zaščito vaše blagovne znamke. Da se boste lahko pravočasno pripravili in uskladili z novimi pravili in si izdelali načrt za vse potrebne korake, ki jih zahteva uredba, smo za vas pripravili praktične usmeritve. Delavnica je namenjena vsem tistim, ki se želite dovolj zgodaj pripraviti na spremembe nove uredbe.

Pridružite se izkušenemu predavatelju Matiji Jamniku, odvetniku in direktorju Odvetniške pisarne Jamnik d.o.o., ter rednemu pogodbenemu svetovalcu pravne in davčne pisarne JK GROUP d.o.o. na  delavnici 18. januarja 2018 ob 13.00 uri v Poslovni oazi (7. nadstropje) na GZS.

Več o vsebini

UDELEŽBA IN PRIJAVA

Za udeležence podjetij, ki so člani GZS-Podjetniško trgovske zbornice,  je kotizacija 30 EUR.

Za udeležence podjetij, ki niso člani GZS, znaša kotizacija 60 EUR. (Navedene cene vključujejo DDV).

Prijave sprejemamo do vključno torka 16. januarja 2018 oz. do zapolnitve mest (max. 50 udeležencev). Odpoved udeležbe brez finančnih posledic je možna največ dva delovna dneva pred izvedbo dogodka. V primeru, da prijavljeni udeleženci svoje prisotnosti (pisno / preko e-pošte) ne odpovedo v navedenem roku ali se dogodka ne udeležijo oz. ne pošljejo drugega udeleženca, vam zaračunamo znesek kotizacije.

Kotizacijo je potrebno poravnati najkasneje dva dni pred izvedbo delavnice na poslovni račun GZS pri NLB št. 02924 - 0017841495, sklic 2090 - 5217.

INFORMACIJE IN VPRAŠANJA

GZS Podjetniško trgovska zbornica, Dimičeva 13, 1504 Ljubljana, T (01) 58 98 312, F (01) 58 98 317, ptz@gzs.si.