Podjetniško trgovska zbornica

Arhiv: Omejitve pri ponujanju blaga in storitev potrošnikom

Za člane spremljamo spremembe Odloka o začasni prepovedi ponujanja in prodajanja blaga in storitev potrošnikom v RS. V primeru nejasnosti za člane pridobivamo mnenja pristojnih institucij.

Na vprašanja članov glede obveznosti nošenja mask v dejavnosti trgovine je pravna služba GZS pripravila odgovor v zvezi z obveznostmi nošenja zaščitnih mask v trgovinah ter je v pisarnah, kjer zaposleni nimajo stika strankami.

Odgovor pravne službe se nanaša na obveznosti, ki veljajo od 5.7.2021 do 11.7.2021

Pojasnila v zvezi z odlokom, ki jih pripravlja Ministrstvo za gospodarski razvoj in tehnologijo lahko spremljate na njihovi spletni strani, ki se dopolnjuje.

Dodatna vprašanja v zvezi z odloki ali pobude, ki izvirajo iz vašega poslovanja, lahko pošljete na naslov: ptz@gzs.si.