Podjetniško trgovska zbornica

Arhiv: Dan Afrike 2023

Vljudno vabljeni na 12. edicijo konference Dan Afrike 2023, ki se bo odvijala 20. in 21. aprila 2023 na Brdu pri Kranju.

Napovedani so visoki gostje iz Afrike - MZZ Gane, Toga, Gambije, Malavija, Komorov, Libije, DS MZZ Ekvatorialne Gvineje in verjetno minister za gospodarstvo Zambije. Številne afriške države bodo zastopane na ravni akreditiranega veleposlanika, prisotni pa bodo tudi afriški poslovneži (Gana, Nigerija, Slonokoščena obala, Kamerun, Senegal, Burkina Faso...) in afriški Poslovni klubi - Gana, Nigerija, Tunizija, Senegal, Slonokoščena obala, Zambija, Kamerun.
    Drugi dan je tradicionalno posvečen gospodarskim vsebinam, je pa udeležba mogoča oba dneva. Z možnostjo  izvedbe B2B srečanj.

Obvezna registracija na spodnji link najkasneje do 11.aprila 2023 .

PROGRAM DOGODKA

PRIJAVA NA DOGODEK