Podjetniško trgovska zbornica

Arhiv: Model in cenik članarine GZS-PTZ za leto 2017

Na podlagi Zakona o gospodarskih zbornicah (UL RS, št. 60/06) ter na osnovi 40. člena Statuta GZS je Skupščina GZS sprejela Sklep o določitvi članarine Gospodarske zbornice Slovenije za leto 2017. Zavezanci za plačilo članarine so člani GZS. Članarina GZS je sestavljena iz dveh ali več delov (odvisno od tega v katerih združenjih član uresničuje svoje interese). Članarino za združenja oz. zbornice določajo njihovi Upravni odbori, za skupne naloge Gospodarske zbornice Slovenije pa Upravni odbor GZS.

Članarina se določi na osnovi razvrstitve v obračunski razred, ki temelji na kriterijih: število zaposlenih, prihodki in sredstva. Razred članarine se določi ob doseganju dveh od treh kriterijev. Upravni odbor Podjetniško trgovske zbornice je potrdil model in cenik članarine PTZ za leto 2017.

Podrobnejše informacije o članarini