Podjetniško trgovska zbornica

AJM zmagovalec German Innovation Award 2021

Med letošnjimi globalnimi zmagovalci je tudi podjetje AJM okna-vrata-senčila.

Pojasnila Pravne službe GZS za Ugotavljanje pogoja padca prihodkov po ZIUZEOP in ZIUZEOP-A (čakanje na delo)

Posredujemo vam pojasnila Pravne službe GZS za Ugotavljanje pogoja padca prihodkov po ZIUZEOP in ZIUZEOP-A (čakanje na delo).

Dogodek Wine & Cherry Business Meeting

TRETJI odstavek 44. člena PKP8 (ZDUOP) v luči novega odloka - Bruto II povračilo nadomestila za čakanje

Cepljenje zaposlenih v gospodarski dejavnosti

Arhiv: Vlada sprejela Načrt sproščanja ukrepov za zajezitev epidemije COVID-19

Vlada sprejela Načrt sproščanja ukrepov za zajezitev epidemije COVID-19

Arhiv: Tolmačenje v zvezi z Odlokom o začasni prepovedi ponujanja in prodajanja blaga in storitev potrošnikom v RS (Uradni list RS, št. /21, v nadaljnjem besedilu: odlok MGRT)

Arhiv: Nova pravila pri e-trgovanju

Posredujemo nova pravila pri e-trgovanju, ki smo jih prejeli iz strani Finančne uprave Republike Slovenije.

Arhiv: Odločitve Vlade glede podaljšanja in sprememb nekaterih ukrepov

Obveščamo vas, da je Vlada RS na včerajšnji seji izdala nove odločitve glede podaljšanja in sprememb nekaterih ukrepov...

Arhivi