Arhiv: Srečanje izvajalcev računovodskih storitev s predstavniki Finančne uprave RS ter predstavniki Zbornice računovodskih servisov RS, 11. 11. 2014

GOSPODARSKA ZBORNICA SLOVENIJE
OBMOČNA ZBORNICA ZA SEVERNO PRIMORSKO NOVA GORICA in SEKCIJA
 RAČUNOVODSKIH SERVISOV GZS OZ ZA SEVERNO PRIMORSKO

vabita na srečanje

s predstavniki FURS-a, Davčnega urada Nova Gorica ter  predstavniki Zbornice računovodskih servisov RS

ki bo v dne

11. 11. 2014 ob 13.00 uri, v prostorih GZS OZ, Sedejeva 2 a, Nova Gorica, I. nadstropje

Z 18. 8. 2014 se je začel uporabljati nov Zakon o preprečevanju dela in zaposlovanja na črno (Uradni list RS, št. 32/2014).  Direktorica DU Nova Gorica, ga. Olga Fajt in ga. Martina Erzetič, finančni kontrolor, višji svetovalec na DU Nova Gorica, bosta v prvem delu srečanja predstavili novosti, ki jih prinaša zakon.

Do sprememb prihaja tudi pri delovanju računovodskih servisov, zato vam bodo  predstavniki Zbornice računovodskih servisov RS ob tej priložnosti prestavili tudi STANDARD IZVAJALCEV RAČUNOVODSKIH STORITEV.

Srečanje  bo priložnost, da pridobite odgovore na aktualna vprašanja in za izmenjavo strokovnih mnenj. Srečanje pa bomo izkoristili tudi za dogovor o nadaljnjem načinu delovanja Sekcije računovodskih servisov GZS OZ za severno primorsko.

Na srečanje vabimo vse, ki jih omenjena tematika zanima!

Prijave sprejemamo  najpozneje do 6. 11. 2014 do 12.00 ure preko elektronske prijavnice ali na email: nevenka.volk@gzs.si.

Več informacij na tel.: 05 330 60 30.

Vljudno vabljeni!