Arhiv: Produkti s katerimi zavarujemo tveganja in hkrati financiramo poslovanje – brezplačni posvet

Primorska gospodarska zbornica v sodelovanju z Novo ljubljansko banko d.d. – Poslovanje z malimi in srednjimi podjetji, Jugozahodna regija, vljudno vabi na izobraževalni dogodek v obliki posveta z naslovom »Produkti s katerimi zavarujemo tveganja in hkrati financiramo poslovanje«.

Webinar, ki je namenjen predvsem malim in srednjim podjetjem bo izveden s pomočjo spletnega orodja Microsoft Teams, v sredo, 7. aprila 2021 od 10.00 do 11.30 ure.

Vsebina:

Akreditiv: značilnosti in prednosti za kupca in prodajalca ter možnosti financiranja z odloženim plačilom;
Garancija: kot bančno jamstvo pri zavarovanju vseh pogodbenih obveznosti. Razlika med garancijo in drugimi vrstami zavarovanj (npr. kavcijsko zavarovanje). Prednosti, ki jih v garancijskem polu nudi NLB-garancijska linija;
Odkup terjatev: preko digitalne platforme dobavitelju omogoča, da terjatve spremenimo v denar, kupcu pa daljše plačilne roke. Odkup terjatev/faktoring v mednarodnih poslih.

Predavatelji:

– Tanja Cimperman Lenasi, univ. dipl. ekon.; vodja oddelka Akreditivno in inkasno poslovanje

– Polona Žižmund, univ. dipl. ekon.; namestnica direktorice sektorja Trgovinsko bančništvo in vodja oddelka Garancijski posli

– Matija Mazalović; vodja oddelka Odkupi terjatev

Prijave na dogodek sprejemamo do petka 2. aprila 2021 preko spletne prijavnice https://forms.gle/uMUeHpqXEuTkuJCg8 .

Kotizacije ni.

Priloga:

VABILO PGZ in NLB dogodek-7.4.2021

Primorska gospodarska zbornica v sodelovanju z Novo ljubljansko banko d.d. – Poslovanje z malimi in srednjimi podjetji, Jugozahodna regija, vljudno vabi na izobraževalni dogodek v obliki posveta z naslovom »Produkti s katerimi zavarujemo tveganja in hkrati financiramo poslovanje«.

Webinar, ki je namenjen predvsem malim in srednjim podjetjem bo izveden s pomočjo spletnega orodja Microsoft Teams, v sredo, 7. aprila 2021 od 10.00 do 11.30 ure.

Vsebina:

1. Akreditiv: značilnosti in prednosti za kupca in prodajalca ter možnosti financiranja z odloženim plačilom;
  2. Garancija: kot bančno jamstvo pri zavarovanju vseh pogodbenih obveznosti. Razlika med garancijo in drugimi vrstami zavarovanj (npr. kavcijsko zavarovanje). Prednosti, ki jih v garancijskem polu nudi NLB-garancijska linija;
  3. Odkup terjatev: preko digitalne platforme dobavitelju omogoča, da terjatve spremenimo v denar, kupcu pa daljše plačilne roke. Odkup terjatev/faktoring v mednarodnih poslih.

Predavatelji:

– Matija Mazalović; vodja oddelka Odkupi terjatev

Prijave na dogodek sprejemamo do petka 2. aprila 2021 preko spletne prijavnice https://forms.gle/uMUeHpqXEuTkuJCg8.

Kotizacije ni.

Priloga: