Arhiv: Gospodarski krog s skupno iniciativo Skupaj solidarni

Spoštovani člani,

organizacije, povezane v Gospodarski krog, Združenje Manager, Gospodarska zbornica Slovenije, SBC – Klub slovenskih podjetnikov, Britansko-slovenska gospodarska zbornica in AmCham Slovenija, želimo v teh težkih časih povezani pomagati slovenskim državljankam in državljanom, državi, celotni poslovni skupnosti, predvsem pa v sodelovanju tudi našim članom. V sodelovanju med nami in v sodelovanju z državo vas vabimo, da nas obvestite, če ste tudi sami pripravljeni sodelovati in pomagati. Prispevate lahko:

-z materiali in sredstvi,
- s storitvami,
- z znanjem in s prostovoljci,
- s finančnimi donacijami.

Označite pa tudi, ali je vaš prispevek namenjen državi ali poslovni skupnosti ali oboje.

Vaše odgovore prosimo podajte TUKAJ

Vsekakor bomo poskušali vso vašo pripravljenost pomagati nameniti za pomoč slovenskim državljankam in državljanom ter slovenskemu gospodarstvu. S predstavniki vlade smo dogovorjeni, da jim sporočimo informacije o vaši dragoceni pomoči, nakar se bodo glede na potrebe povezali z vami. Prav tako bomo skušali med seboj za vzajemno pomoč povezati tudi podjetja.

Za vsa dodatna vprašanja so na voljo naši sodelavci:
AmCham Slovenija: Katja Čenčur: katja.cencur@amcham.si
Britansko-slovenska gospodarska zbornica: Špela Drobnič: spela.drobnic@bscc.si
SBC – Klub slovenskih podjetnikov: Sandra Aleš Koren: info@sbc.si
GZS: Franci Kotnik: franci.kotnik@gzs.si
Združenje Manager: Enej Kirn: Enej.Kirn@zdruzenje-manager.si

Vnaprej vsem velik hvala!

CELOTEN DOKUMENT