Arhiv: WEBINAR: Predstavitev Napotitev delavcev v Avstrijo – splošno s poudarkom na novostmi v letu 2020

Vljudno vas vabimo, da se udeležite strokovnega seminarja »Napotitev delavcev v Avstrijo«, ki ga organiziramo na Gospodarski zbornici Slovenije, v sodelovanju z odvetniško pisarno Grilc Vovk Škof in sicer v četrtek, 4. junija 2020, od 10:00 do 11:30. Seminar bo potekal preko spletne strani Zoom.

10.00 – 10.05    Uvodni pozdravni nagovor
Ines Čigoja, Center za mednarodno poslovanje

10.05 – 10.40    Napotitev delavcev v Avstrijo – splošno s poudarkom na novostmi v letu 2020
Marija škof, GRILC – VOUK - ŠKOF

10.40                    Predviden novi log in na Zoom

10.40 – 11.20    Vprašanja in odgovori, razprava

Udeležba in prijava: Udeležba na seminarju je brezplačna, vendar je prijava obvezna.

Prijave na Zoom seminar so možne preko spletnega prijavnega obrazca do torka, 2. junija 2020, oziroma do zapolnitve mest. Zaradi virtualne oblike seminarja bomo sprejeli le dvajset udeležencev.

V nadaljevanju bomo vsem prijavljenim udeležencem poslali podatke o srečanju na predviden Zoom seminar, Avstrija 2020: napotitev delavcev.

Vabljeni, da se nam pridružite in prijavite preko spletnega obrazca, kjer lahko že ob prijavi izpostavite morebitno problematiko oz odprta vprašanja v zvezi s tematiko.

Informacije: Ines Čigoja, Center za mednarodno poslovanje, ines.cigoja@gzs.si