Arhiv: Ustanovitev Sekcije ponudnikov turističnih storitev

Spoštovane članice in člani GZS SPGZ in drugi zainteresirani ponudniki turističnih storitev,

Epidemija COVID 19 nas je pošteno odmaknila od namere, da ustanovimo Sekcijo ponudnikov turističnih storitev (v nadaljevanju: Sekcija) v okviru članstva Severno Primorske gospodarske zbornice. Povezovanje je še posebej pomembno takrat, ko časi niso rožnati, zato je skrajni čas, da našo namero uresničimo.

Obveščamo vas, da bomo ustanovitev in izvolitev organov Sekcije organizirali v torek, 7. julija 2020 ob 10.30 na sedežu GZS Severno Primorske gospodarske zbornice, Nova Gorica, Sedejeva 2a.

Člani in ostali zainteresirani poslovni subjekti, ki se ukvarjate s turističnimi storitvami in bi se želeli pridružiti v Sekcijo že ob ustanovitvi ter tako sodelovati tudi pri oblikovanju organov le te, lahko najpozneje do torka, 30. junija 2020 do 12.00 ure uredite z nami vse potrebne formalnosti in pridobite morebitne dodatne informacije.

Na razpolago smo vam na tel. 05 330 60 30 ali preko e-poštnega naslova: jana.kragelj.licen@gzs.si.

V pričakovanju vašega odziva, lepo pozdravljeni,

EKIPA GZS SPGZ