Arhiv: Primorska gospodarska zbornica organizira ON LINE posvet na temo »Predlogi ukrepov za debirokratizacijo Slovenije«

Primorska gospodarska zbornica organizira ON LINE posvet na temo »Predlogi ukrepov za debirokratizacijo Slovenije«.

V goste so povabili Ivana Simiča, predsednika Strateškega sveta za debirokratizacijo, ki ga je imenovala Vlada Republike Slovenije letos spomladi. Svet je pripravil prvi nabor ukrepov, ki naj bi bili sprejeti do konca letošnjega leta.

O vsebini ukrepov bodo z Ivanom Simičem spregovorili v sredo, 21. oktobra 2020 s pričetkom ob 16.30 uri  in sicer preko spleta »ON LINE«.

Spodaj so za vas pripravili spletno povezavo, preko katere se boste lahko virtualno udeležili posveta.

Povezava bo odprta na dan dogodka, 15 minut prej.

V primeru, da imate kakršnekoli težave pri nalaganju aplikacije ali pri sami povezavi, lahko pokličete na 05 66 258 32.

POVEZAVA:

Join Microsoft Teams Meeting