Arhiv: Poslovne prilžnosti v Nevadi

Poslovne priložnosti v ameriški zvezni državi Nevada

Webinar in B2B sestanki, 16. in 25.2.2021

Odpirate podjetje v ZDA, želite investirati ali pa iščete poslovne priložnosti v zvezni državi Nevada?

Udeležite se dveh dogodkov, ki jih za zainteresirana tuja podjetja pripravljajo ameriške lokalne gospodarske institucije iz Nevade.

Potem, ko je lani tik pred začetkom epidemije Slovenijo obiskala delegacija zvezne države Nevada, ki je omogočila vzpostavitev poslovnih priložnosti tudi za naša podjetja, Gospodarska zbornica Slovenije in Guvernerjev urad za ekonomski razvoj zvezne države Nevada obveščata vse zainteresirane, da bo

v torek 16. februarja 2021 ob 15.00 uri potekal webinar z naslovom

SelectUSA -  Virtual Tour: Nevada

V okviru enournega webinarja bodo predstavljene prednosti pri poslovanju z ameriško zvezno državo Nevada, izzivi in priložnosti za sodelovanje na področjih naprednih tehnologij (pametna mesta), lokalno gospodarstvo in področja za morebitno sodelovanje.  Poleg močne IT industrije, alternativnih energetskih virov, avtomobilske industrije je Nevada poznana tudi na področju storitev ( turizem, hotelirstvo, igralništvo,…).  Lokalno gospodarsko politiko in usmeritve bodo predstavili govorniki iz državnih ustanov, agencij, podjetij, izobraževalnih institucij in nekaterih drugih področij.

Podroben program webinarja se nahaja v prilogi.

Udeležba na webinarju je brezplačna, svojo udeležbo pa lahko potrdite preko elektronske prijave.

Ameriški organizatorji obveščajo vse zainteresirane, da je registracija za spletni seminar dvostopenjski postopek, pri katerem se morajo zainteresirani najprej registrirati na platformi SelectUSA, nato pa  bodo prejeli povezavo za registracijo na platformi spletnega seminarja GoToWebinar.

Hkrati z udeležbo na webinarju organizatorji vabijo vse zainteresirane, da se udeležijo tudi B2B online individualnih sestankov s predstavniki lokalnih oblasti zvezne države Nevada, ki bodo potekali

v četrtek 25. februarja 2021 od 14.00 ure naprej (8.00 EST).

Tudi za ta srečanja se zainteresirani že lahko prijavijo preko posebne (dodatne) elektronske prijavnice ameriških organizatorjev dogodka.

Tudi udeležba na sestankih je brezplačna in je namenjena vsem, ki vas zanimajo različne oblike poslovnega sodelovanja, partnerstev, investicij in bi se v želeli v živo pogovoriti s predstavniki lokalnih ameriških institucij, ki vam lahko pri tem svetujejo in pomagajo.

Vljudno vabljeni, da se udeležite katerega od navedenih dogodkov.

Dodatne informacije o obeh dogodkih: Marko Jare, CEMP