Arhiv: Podelitev 53. Nagrad GZS za izjemne gospodarske in podjetniške dosežke

Gospodarska zbornica Slovenije v letošnjem letu praznuje 170 let svojega delovanja.

Slovesnost ob170-letnici

spodelitvijo 53. Nagrad GZS za izjemnegospodarske in podjetniške dosežke

bo v torek, 6. julija, ob 19. uri,
v PoletnemgledališčuStudenec, Studenec pri Krtini 18, Dob.

Rdeča nit letošnjega slavnostnega dogodka bo »S tradicijo gradimo prihodnost«. Iz 170 let zgodovine želimo v prihodnost prenesti tradicijo -tisto, kar je bilo dobro, pozitivno, kot soznanje, izkušnje, strokovnost, … in to nadgraditi s tistim, brez česar si prihodnosti ne moremo predstavljati - nove vede, informatika, digitalizacija, širokopasovno omrežja, industrija 4.0, AI …

Veseli bomo, če se nam boste 6. julija ob 19. uri pridružili!

Udeležbo je potrebno potrditi po telefonu 01 5898 000 ali na info@gzs.si. Prijave zbiramo do zapolnitve mest oz. najkasneje do 21. junija 2021. Po potrditvi vam bomo po pošti poslali vstopnico.

Generalni pokrovitelj

Sponzor odličnosti

Zlati partner

Zlata pokrovitelja

Srebrna pokrovitelja

Bronasti pokrovitelji

Ambasadorji nagrad

Mali pokrovitelj

Glavni pokrovitelj pogostitve

Pokrovitelji pogostitve

Vaše podatke smo zbrali iz javno dostopnih virov ali v okviru opravljanja dejavnosti Gospodarske zbornice Slovenije in jih uporabljamo v skladu z določili 72. člena ZVOP-1 in ZEPT-1B. Svoje podatke lahko kadarkoli pregledate ter zahtevate njihov popravek ali izbris oziroma prekličete to soglasje. Nastavitve, na katere vrste sporočil ste naročeni, in odjavo lahko kadarkoli spremenite s klikom na povezavo »Sprememba nastavitev prejemanja e-novic in odjava«.