Arhiv: Izšla posebna številka GG ob 170-letnici

Izšla posebna številka GG ob 170-letnici

Gospodarska zbornica Slovenije (GZS) letos praznuje 170 let svojega obstoja. Vseh teh 17 preteklih desetletij lahko opišemo s pridevniki, kot so dinamično, zavzeto, vizionarsko. Dinamiko vam v posebni izdaji revije Glas gospodarstva 170 let GZS prinašamo v prispevkih o ključnih mejnikih v zbornični zgodovini in razvoju, o pomenu zbornic v mednarodnem okolju ter s pregledom ključnih dogodkov, ki jih za vas, spoštovani člani, pripravlja GZS. Zavzetost boste razbrali iz pogovorov z nagrajenci GZS, v socialnem dialogu ter tudi v povezavi z izobraževanjem in usposabljanjem. Vizijo pa lahko začutite v člankih o strateških razvojno-inovacijskih partnerstvih, o krožnem gospodarstvu, o inovacijah (bistvo inoviranja so ljudje!) ter v razmišljanju novega predsednika GZS Tiborja Šimonke. GZS vidi kot najmočnejšega partnerja državi.