Arhiv: Vabimo vas k udeležbi na EU BUSINESS TALKS 2021/4, 27. julij 2021 ob 14.00 uri

Spoštovani,

Slovenija predseduje Svetu Evropske unije v drugi polovici leta. Gospodarska zbornica Slovenije bo v tem času organizirala pogovore s poslovneži iz vseh 27 držav članic, vsak teden iz ene države članice.

Vabljeni, da se udeležite naslednjega poslovnega klepeta »EU BUSINESS TALKS«, ki bo v torek, 27. julija 2021 ob 14. uri po slovenskem času.

Gost bo Rumen Iliev, partner v podjetjuLAUNCHUB Ventures, s sedežem v Sofiji v Bolgariji. Podjetje ima naložbeni sklad tveganega kapitala v vrednosti 70 milijonov EUR, ki se od leta 2021 usmerja na naložbe v tehnološka podjetja v jugovzhodni Evropi. V njihovem portfelju so že podjetja iz področja programske opreme, finančnih storitev, nepremičnin, zdravstva, industrije zabave in drugih.

Rumen je generalist, ki se osredotoča na naložbe, sodeluje s portfeljskimi podjetji pri rasti, financiranju in izstopih. Diplomiral je iz financ na Ekonomski univerzi v Pragi in magistriral na IEDC – Bled School of Management.

Pogovor bo trajal 30 minut in bo potekal v angleškem jeziku.

Vašo udeležbo lahko potrdite tukaj. Vsem prijavljenim udeležencem bomo poslali ZOOM povezavo en dan pred dogodkom.

Lep pozdrav.

Ante Milevoj