Arhiv: Novembrska ponudba član članu

Spoštovani,

člani GZS so ponovno pripravili posebno novembrsko ponudbo.

Tudi vašo ponudbo, dragi člani, lahko predstavimo. Pohitite in izpolnite spletni obrazec: https://clan-clanu.gzs.si/vsebina/Vnos-ponudbe

Akcijske ponudbe

Vinakoper, d.o.o. Koper

Članom Gospodarske zbornice Slovenije v okviru programa »Član – članu« nudimo 5% popust za vsa naročila poslovnih daril do 15.11.2021.

ZALOŽBA OBZORJA d.d.

ZDAJ JE PRILOŽNOST ZA ZAHVALO – storite to s skrbno izbranimi knjigami in ploščami Založbe Obzorja, ki nosijo vsaka svojo zgodbo in ime.

KEMIS PLUS d.o.o.

Vsem članom Gospodarske zbornice Slovenije v okviru programa Član – Članu ponujamo akcijsko ceno ob nakupu KEMISKOL Etanol 70+ razkužila.

Preberite več

PIA informacijski sistemi in storitve, d.o.o.

Novim naročnikom ponujamo 3% popust na storitev implementacije osnovnega ODOS modula.

STROKA PRODUKT d.o.o.

Vsem članom Gospodarske zbornice Slovenije nudimo dodatnih 10 % popusta na izvedbo storitev digitalnega tiska in 5 % popusta pri naročilu tiskovnega materiala.

Ponudba velja do konca koledarskega leta 2021.